Poznaj fabułę filmu Hitman

Studio EuropaCorp odpowiedzialne za ekranizację kultowej gry Hitman zdradziło kilka szczegółów związanych z produkcją. Informacje z pewnością zainteresują wszystkich, którzy kiedykolwiek mieli do czynienia z serią o Agencie 47.

Poznaj fabułę filmu Hitman
Na początek małe przypomnienie. Film Hitman oparty jest o świetną serię gier komputerowych traktujących o zawodowym zabójcy. W roli głównej wystąpi Timothy Olyphant, amerykański aktor znany z serialu "Deadwood" czy filmów "Dziewczyna z sąsiedztwa" oraz "Łowca snów". W filmie pojawi się również Dougray Scott ("Fatum", "Gotowe na wszystko"), Robert Kneeper (serial "Skazany na śmierć") oraz Olga Kurylenko ("Zakochany Paryż").

Całość wyreżyseruje Xavier Gens, który w jednym z wywiadów stwierdził, że "wyobraża sobie Hitmana jako film brutalny i mroczny". Zdjęcia kręcone są m.in. w RPA, Turcji, Rosji i Wielkiej Brytanii.

Scenariusz Hitmana napisał Skip Woods ("Kod dostępu"). Fabuła opowiada o perfekcyjnym zabójcy, który niespodziewanie znalazł się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Agent 47 został wrobiony, a jego śladem ruszyli agenci Interpolu i rosyjskich służ specjalnych. Co gorsza, zabójcę dopadają nieznane mu wcześniej uczucia: wyrzuty sumienia oraz miłość.

Co wyjdzie z tej wybuchowej mieszanki? Przekonamy się po premierze filmu. Ta zaś planowana jest na 12 października bieżącego roku.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: