Poznaj nowy interfejs Gadu-Gadu

Kontakty

Poznaj nowy interfejs Gadu-Gadu

Nowe okno kontaktów

Edycja kontaktów jest naszym zdaniem bardziej czytelna. Wszystkie pola są dobrze rozmieszczone i nie ma problemu z ich wypełnieniem. Po wpisaniu pseudonimu, imienia, nazwiska rozwijane menu pozwala na wybranie nazwy wyświetlanej na liście kontaktów. Ułatwienie stanowi pola e-mail, dzięki któremu można wysyłać pocztę elektroniczną przez GG, jednak było ono dostępne już w starszych wydaniach. Oczywiście są miejsca na telefon stacjonarny i komórkowy. Ciekawostką jest opcja dodania zdjęcia osoby, które będzie wyświetlane w oknie informacji. Niestety nie jest ono zbyt duże. Dodatkowo użytkownik może ustawić indywidualny dzwonek dostępności i dzwonek nadchodzącej wiadomości.

Nowe emotikony

Poznaj nowy interfejs Gadu-Gadu

Nowe emotikony są ładne i zabawne

To chyba największa gratka dla użytkowników korzystających z graficznych elementów komunikatora. W nowym wydaniu znalazło się kilkanaście nowych emotikon. Trzeba przyznać, że są one bardzo ładne i zabawne, co widać na zdjęciach.

Zobacz również:

  • Jeszcze w tym roku pojawi się standard USB4 Version 2.0 i będzie szybki jak błyskawica
Zobacz również:
Artykuł Gadu Gadu: "Przyszłość zależy od użytkowników"!

w którym rozmawialiśmy z Krzysztofem Szalwą, prezesem firmy SMS-Express.com - operatorem Gadu-Gadu oraz prezentowaliśmy funkcje wideokonferencji.

Gadu-Gadu 7.01 - już nie 6, ale jeszcze nie 7

Nowe Gadu-Gadu: pierwszy krok ku multimedialności