Poznaj sekrety Chronicles of Spellborn

Firma Spellborn, wraz ze zbliżającą się premierą, postanowiła podzielić się większą porcją informacji na temat Chronicles of Spellborn. Tym razem opisuje działanie innowacyjnego systemu "sigili".

Na oficjalnym forum gry można przeczytać, że producenci zbliżają się już w kierunku końcowych testów swojego MMOcRPG. Pomimo, że twórcy Chronicles of Spellborn nie chcą ujawnić oficjalnej daty premiery, można się spodziewać, że nastąpi ona już w najbliższych miesiącach.

Na razie jednak producenci z firmy Spellborn postanowili podzielić się nową porcją informacji na temat systemu gry. Opisali więc na forum jak działać będą sigile.

Mianowicie pozwolą one graczom na większą swobodę w tworzeniu swojej postaci. Sigile podzielone zostały dwa rodzaje - do przedmiotów i do umiejętności.

Sigile do przedmiotów będą służyły ulepszaniu statystyk gracza. Te wkładane w broń dodatkowo będą zmieniały jej wygląd np. nadając poświatę. W biżuterii staną się one niewidoczne dla innych graczy lecz będą spełniać większą rolę. Jako, że ilość slotów na sigile w przedmiotach jest ograniczona, gracz który poświęci czas na znalezienie najpotężniejszych z nich zyska dużą przewagę nad przeciwnikami.

Sigile znajdą się także w panelu umiejętności. Wraz ze zdobywaniem poziomów gracz będzie mógł je rozdawać wedle własnego uznania, zwiększając np. swój zasięg. Producenci przewidują możliwość późniejszej zmiany rozdanych Sigili, jednak na razie dyskutują jeszcze nad tym jak to zrobić.

Po więcej szczegółów na temat Chronicles of Spellborn zapraszam na oficjalną stronę gry.


Zobacz również