Poznaj skład EK S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

CD Projekt właśnie ujawnił skład limitowanej Edycja Kolekcjonerskiej S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo. Wszyscy maniacy serii powinni zainteresować się pakietem.

Edycja Kolekcjonerskiej S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo będzie dostępna w limitowanej ilości 500 sztuk i w cenie 159,90 zł (dla porównania Edycja Kolekcjonerska S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla dostępna była w cenie 179,90 zł).

W skład zestawu wejdą:

- płyta DVD z grą S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo

- ekskluzywne, rozkładane opakowanie na grę typu digipack

- T-shirt ze znakiem radioaktywności (z możliwością wybrania rozmiaru koszulki)

- wyszywane insygnium jednej z frakcji stalkerów (do naszycia na ubraniu, plecaku itp.)

- 4 naklejki z logotypami różnych frakcji stalkerów

- kolorowy, drukowany album z artami (artbook)

- mapa Zony oraz instrukcja

- całość zapakowana w unikatowe opakowanie w postaci torby-apteczki (tzw. medkit).

Pakiet można zamawiać jedynie w sklepie internetowym gram.pl.

S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo to właściwie prequel. Akcja osadzona jest w podobnych realiach co pierwowzór, po trzecim wybuchu elektrowni. Tym razem jednak zaczynamy swoją przygodę rok wcześniej względem poprzedniej części.

Twórcy zafundowali graczom sporo zmian. Po pierwsze, świat S.T.A.L.K.E.R'a w nowej wersji jest nieporównywalnie bardziej wrogi i zanieczyszczony od tego z "jedynki". Znacznie zwiększył się również rozmiar dostępnego terenu (większy około 50%).

Do dyspozycji graczy oddana zostanie możliwość wejścia w sojusz z jedną z ośmiu frakcji. Nie będzie to wprawdzie obowiązek, ale wykonywanie zadań dla poszczególnych organizacji będzie opłacalne. Oczywiście nie zabraknie również negatywnych skutków takich decyzji.

Zobacz również: Wymagania do S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky ujawnione