Poznaj zawartość edycji kolekcjonerskiej Fallout 3

Do premiery gry jeszcze szmat czasu, jednak fani serii już mogą zacząć myśleć o tym, czy warto kupować edycję kolekcjonerską Fallout 3. Właśnie ujawniono jej zawartość.

Kolekcjonerska edycja Fallout 3 zawierać będzie kilka dodatków, które z pewnością ucieszą fanów serii. Przede wszystkim, zamiast zwykłego pudełka, zawartość zostanie umieszczona w specjalnie stylizowanym metalowym opakowaniu wyglądającym jak wyprodukowane przez Vault-Tec.

Poznaj zawartość edycji kolekcjonerskiej Fallout 3

W środku gracz znajdzie między innymi płytę DVD z materiałami dotyczącymi produkcji najnowszej części Fallouta. Będzie tam także pokaźnych rozmiarów książka z rysunkami koncepcyjnymi wraz z komentarzami twórców gry.

Zobacz również:

  • Elex 2 z datą premiery! Poznaliśmy zawartość Edycji Kolekcjonerskiej

Prócz tego w pudełku znajdzie się także figurka Vault Boya w wersji Bobblehead, czyli z kiwającą się głową. Idealny gadżet do postawienia koło monitora.

Wszystko to kosztować ma 20 dolarów więcej niż podstawowa wersja gry. Ceny wersji kolekcjonerskiej wynosić mają odpowiednio 70 dolarów dla gry na PC i 80 dolarów dla egzemplarzy przeznaczonych na konsole.