Poznaj zawartość polskiej Edycji Kolekcjonerskiej STALKERa

S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla coraz bliżej. Tytuł, który zyskał ogromne uznanie na zachodzie, trafi na rodzime półki sklepowe dokładnie 13 kwietnia 2007. Już teraz jednak możecie składać zamówienia na specjalną Edycję Kolekcjonerską gry.

Poznaj zawartość polskiej Edycji Kolekcjonerskiej STALKERa

Edycja Kolekcjonerska S.T.A.L.K.E.R.a. to zestaw przeznaczony wyłącznie dla prawdziwych maniaków gier. Pakiet, który do sprzedaży trafi w cenie 179,90 złotych, zawierać będzie mnóstwo unikatowych dodatków.

Poniżej prezentujemy ich pełne zestawienie:

- S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla w polskiej wersji językowej (DVD)

- Koszulka z logiem gry

- Kolorowy album "Survival Guide"

- Mapa Zony

- Metalowa puszka

- Dwie naklejki fluorescencyjne z symbolem radioaktywności

- Pigułki imitujące leki przeciwpromienne

Warto dodać, że istnieje możliwość zamówienia jeszcze bogatszego wydania gry. Popularny sklep internetowy ogłosił, że do każdego egzemplarza Edycji Kolekcjonerskiej dorzuci książkę "S.T.A.L.K.E.R.: Piknik na skraju drogi" (Prószyński i S-ka) oraz napój eXtreme. Dodatkowo, w przypadku zamawiania tej wersji gry, nabywca zostanie zwolniony z opłat za transport. Warto zerknąć.

Jeżeli jeszcze nie jesteście pewni czy S.T.A.L.K.E.R. jest wart swojej ceny, to powinniście natychmiast obejrzeć nasz program internetowy GS Games Show. Znajdziecie w nim wideorecenzję gry.