Poznajcie Xiaomi Mi Revolve - lepszego Mi Banda 5 w obudowie zegarka

Xiaomi zaprezentowało kolejną wersję swojej hitowej smart opaski, a już nie długo na rynku pojawi się nowy smartwatch sprzedawany w przystępnej cenie.

Xiaomi zaktualizowało aplikację Mi Watch, a portal 91mobiles zauważył, że pojawiły się w nich wpisy dotyczące nowego, niezaprezentowanego jeszcze urządzenia ubieranego.

Xiaomi Mi Watch Revolve

Xiaomi Mi Watch Revolve

Po krótki śledztwie okazuje się, że nie chodzi o zupełnie nową konstrukcję. Chińczycy zamierzają bowiem wprowadzić na rynek europejski doskonale znanego nam smartwatch'a w zmienionej nazwie.

Mi Watch Color, który został pierwotnie zaprezentowany w grudniu 2019 roku i korzysta z podzespołów Amazfit'a GTR w Europie pojawi się jaki Mi Watch Revolve. Urządzenie zostanie zaprezentowane razem z tańszą wersją Mi Band'a 5 - Redmi Band.

Według raportu pochodzącego z XDA Developer Mi Watch Revolve to nic innego, jak Mi Watch Color, który został wprowadzony do sprzedaży w Chinach. Urządzenie wycinane jest na około 90 funtów brytyjskich.

Nadchodzący zegarek będzie nieco rozbudowanym Mi Bandem 5 ze znacznie większym ekranem AMOLED o przekątnej 1,39 cala oraz rozdzielczości 454 x 454 pikseli. Smartwatch zaoferuje wbudowanego GPS'a, Bluetooth 5.0, NFC z obsługą płatności zbliżeniowych oraz baterię o pojemności 420 mAh, która ma zapewnić do 14 dni na pojedynczym ładowaniu.

Więcej informacji o nadchodzącym zegarku dowiemy się w najbliższych dniach.

Sprawdź, ile kosztuje Xiaomi Mi Band 4