Poznajcie drukarkę od Xiaomi - oto Mi Inkjet All-in-One Wireless Printer

Xiaomi zaprezentowało właśnie drukarkę AiO. Jej cena to zaledwie 70 dolarów! Sprawdzamy, jakie możliwości oferuja najnowsze urządzenie z Chin

Xiaomi zaprezentowało niespodziewanie nowe urządzenie. Tym razem nie jest to smartfon, tablet czy komputer. Mowa bowiem o nowej drukarce Mi Inkjet All-In-One Wireless Printer, która pojawiła się w chińskich sklepach. Urządzenie zostało wycenione na zaledwie 70 dolarów i jest obecnie dostępne w przedsprzedaży. Każdy zainteresowany musi wpłacić kaucję w wysokości około 7 dolarów, aby 11 czerwca móc odebrać swój egzemplarz drukarki od Xiaomi.

Mi All-In-One Inkjet Printer

Źródło: gizmochina.com

Najnowsza bezprzewodowa drukarka atramentowa produkowana przez Xiaomi posiada trzy tryby pracy: drukowanie, kopiowanie oraz skanowanie. Drukarka posiada wbudowaną łączność bezprzewodową, ale producent nie zapomniał również o klasycznym połączeniu za pośrednictwem przewodu USB.

Producent chwali się, że najnowsze urządzenie wykorzystuje wysokiej jakości importowany spoza Chin tusz, który jest bezwonny. W zależności od producenta, standardowy wkład z atramentem o pełnej pojemności ma wystarczyć do druku około 480 stron czarno białych oraz około 150 stron w kolorze. Ilość kartek wydrukowanych z wykorzystaniem jednego tuszu jasno wskazuje, że najnowsza drukarka Mi Inkjet All-In-One Wireless Printer przeznaczona jest dla użytkowników, którzy drukują raczej okazjonalnie.

Xiaomi dodaje również, że drukarka obsługuje skanowanie i kopiowanie w czerni/bieli oraz w kolorze. Zastosowano specjalne rozwiązanie pomagające zwiększyć dokładność odbitek z pismem odręcznym.

Zeskanowane pliki mogą być również zapisywane i archiwizowane na smartfonie dzięki specjalnej, dedykowanej aplikacji.

Nowa drukarka bezprzewodowa od Xiaomi posiada panel ustawień, a producent informuje, że sterowniki zostaną automatycznie pobrane po pierwszym podłączeniu do komputera.

Mi All-In-One Inkjet Printer

Źródło: gizmochina.com

Mi Inkjet All-In-One Wireless Printer wspiera również drukowane z urządzeń mobilnych z systemem Android oraz iOS. Xiaomi informuje, że tusze kosztować będą około 10 dolarów za sztukę.

Sprawdź, ile kosztuje drukarka AiO Canon Pixima TS5350

Źródło: gizmochina.com