Poznaliśmy datę premiery Xiaomi 12 i MIUI 13! Jest na co czekać

Do sieci trafiła prawdopodobna data premiery Xiaomi 12 i nowej nakładki MIUI 13. Solidna garść nowości od Xiaomi pojawi się przed samymi świętami.

Od dłuższego czasu mówi się o grudniowej konferencji Xiaomi. Będzie to wydarzenie przygotowane specjalnie dla rynku chińskiego. Gigant technologiczny zaprezentuje wtedy swoje najnowsze smartfony Xiaomi 12, które po kilku miesiącach dotrą również do Europy. Razem z nimi po raz pierwszy oficjalnie będziemy mogli zobaczyć nakładkę MIUI 13.

Xiaomi Mi 11
Źródło: mi.com

Xiaomi Mi 11

Źródło: mi.com

Zgodnie z najnowszymi informacjami ze źródeł bliski producentowi premiera odbędzie się w czwartek - 16 grudnia 2021 roku. Co ciekawe wszystko wskazuje na wyjątkowo długi event. Wydarzenie ma trwać aż 4 godziny. Oznacza to, że poza Xiaomi 12 i nakładką MIUI 13 możemy zobaczyć jeszcze mnóstwo akcesoriów.

Zobacz również:

Raporty sugerują również premierę odświeżonej wersji składanego Mi Mix Fold. Informacja ta nie została potwierdzona.

Niestety wszystkie zaprezentowane w grudniu nowości dotrą do Europy dopiero po nowym roku. Na wydarzeniu 16 grudnia 2021 roku zaprezentowane zostaną chińskie wersje smartfonów i nakładki MIUI 13 bez dostępu do usług Google.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: