Poznaliśmy specyfikację techniczną smartfona Motorola Moto X+1

Smartfon Moto X+1 nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowana, ale po sieci krąży już specyfikacja nadchodzącego sztandarowego telefonu Motoroli. Wszystko za sprawą zrzutu ekranu z aplikacji GFXBenchmark.

Motorola zaplanowała konferencję prasową na 4 września. Tego dnia w Chicago mają zostać zaprezentowane nowe urządzenia od tego producenta. W trakcie imprezy ma zostać pokazany oficjalnie nowy zegarek Moto 360, zestaw słuchawkowy łączący się ze smartfonami z wykorzystaniem Bluetooth, następca budżetowego smartfony Motorola Moto G oraz kolejne topowe urządzenie w ofercie, czyli Motorola Moto X+1.

Do prezentacji nowych urządzeń pozostały jeszcze trzy tygodnie, ale już teraz dowiedzieliśmy się, jak prezentować pod względem specyfikacji będzie się najnowszy smartfon z górnej półki od Motoroli. Moto X+1, czyli następca udanego modelu Moto X prezentuje się pod względem wykorzystanych podzespołów bardzo dobrze.

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje!
  • Apple Watch zmierzy ciśnienie krwi? Wkrótce to będzie możliwe!
Poznaliśmy specyfikację techniczną smartfona Motorola Moto X+1

Jeśli wierzyć zrzutowi ekranu z GFXBenchmark, nowy telefon Motoroli będzie pracował w dniu premiery pod kontrolą Androida 4.4.4, a aktualizacja do Androida L ma zostać wydana w przyszłości. Producent zdecydował się na procesor Qualcomm Snapdragon 801 z czterema rdzeniami taktowanymi zegarem 2,5 GHz. Co prawda na zrzucie widać Snapdragona 800, ale GFX Benchmark często myli te procesory, a na nowszy model wskazuje taktowanie.

Oprócz tego w tabeli widać, że układem graficznym ma być Adreno 330, a w urządzeniu znajdzie się 2 GB pamięci RAM. Wszystkie podzespoły Motoroli Moto X+1 mają być ukryte pod 5,2-calowym ekranie o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli. Wykorzystane aparaty to 13 mpix oraz 2 mpix.

źródło: gsmarena.com