Poznań Game Arena 2006 - najnowsze informacje!

Do rozpoczęcia największej imprezy branży gier komputerowych w Polsce pozostały jedynie trzy tygodnie! Aby zachęcić was do odwiedzenia Poznania w weekend 25-26 listopada 2006, przedstawimy skrót najnowszych informacji związanych z imprezą.

Poznań Game Arena 2006 - najnowsze informacje!
O imprezie informujemy od dawna. Podstawowe informacje na jej temat znajdziecie w artykule Poznań Game Arena 2006 - Woodstock dla graczy!.

Listę turniejów dodatkowych opisaliśmy i zamieściliśmy tutaj. Dziś przedstawiamy najnowsze wieści związane z wydarzeniem.

Mistrzowie Świata Counter - Strike na żywo!

Dnia 22 października 2006 na wszystkich serwisach informacyjnych gruchnęła wieść o zwycięstwie polskiej reprezentacji Counter - Strike'a 1.6 podczas tegorocznych finałów World Cyber Games we włoskkiej Monzie. Obszerną relację z meczy "pentosów" znajdziecie pod tym adresem.

CS to jeden głównych turniejów rozgrywanych podczas PGA. Po raz pierwszy będziecie mogli na własne oczy zobaczyć wielkich mistrzów w akcji!

Z pewnością nie ominiemy okazji aby z nimi porozmawiać. Zostańcie z nami, a zapewniamy, że zobaczycie coś naprawdę ekstra!.

Europejskie sławy, wspaniałe gry

Poznań Game Arena 2006 - najnowsze informacje!
Enemy Territory to kolejny turniej główny PGA. Inicjatywa spotkała się z ogromnym odzewem fanów gry. W eliminacjach online wzięło udział aż 11 zagranicznych drużyn!

Do finałów LAN zakwalifikowały się znane na scenie międzynarodowej Zeropoint! oraz CDAP.pi. W składach obu teamów wchodzą gracze m.in. Holandii, Turcji, Belgii, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Również turniej słynnego Tekkena 5 będzie miał iście mistrzowską, międzynarodową obsadę. Obok reprezentanta Wielkiej Brytanii, wielokrotnego mistrza świata Ryana Harta, swój udział w zawodach potwierdzili gracze m.in. z Japonii, Niemiec, Finlandii i Turcji!

Zmierzą się oni z polską czołówką sceny Tekken 5 podczas dwudniowego turnieju. Uważasz, że jesteś w stanie stanąć do walki? Zapisy są wciąż otwarte!

Warto dodać, że podczas poprzedniego wydarzenia gamingowego organizowanego przez PGA Team gościem specjalnym na zaproszenie firmy Creative był Mistrz Świata w Quake'a - Anton "Cooler" Singov. W tym roku organizatorzy szykują jeszcze większą niespodziankę. Szczegóły wkrótce...

Początek rozgrywek eliminacyjnych

Rozpoczęły się spotkania eliminacyjne w turniejach Poznań Game Arena. Pierwsze mecze rozegrały już zespoły Counter - Strike oraz Enemy Territory.

Znamy także pierwszych finalistów turnieju FIFA 07. Prawo udziału w wirtualnych mistrzostwach piłki nożnej można wywalczyć dzięki jednodniowym turniejom eliminacyjnym, które odbywają się w Internecie. Ostatni zaplanowany jest na 12 listopada. Do boju!

Turniej Quake 3 na specjalne życzenie graczy

Organizatorzy Poznań Game Arena w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie grą Quake 3 postanowili poszerzyć listę turniejową o ten właśnie tytuł. Więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Specjalne materiały tylko na Gamestar.pl!

Oczywiście my także pojawimy się na Poznań Game Arena 2006! Tylko u nas znajdziecie ogromną dawkę unikatowych i najświeższych informacji związanych z imprezą. Zostańcie z nami!

Najważniejsze informacje w pigułce:

- Termin: 25-26 listopada 2006 roku

- Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 15 C

- Godziny otwarcia: 25 listopada, sobota godz. 10-20; 26 listopada, niedziela godz. 10-18

- Bilety: 13 zł za jeden dzień, 20 zł karnet dwudniowy (bilety do kupienia w kasach przed Targami)

- Strona imprezy: www.digitalarena.pl