Poznań Game Arena 2009: Creative funduje Citroena C1

Podczas imprezy Poznań Game Arena 2009 gracze będą mogli rywalizować o Citroena C1. Zdaniem przedstawicieli firmy Creative Labs, fundatora samochodu, jest to najbardziej wartościowa nagroda w historii polskiego e-sportu.

W dniach 22 i 23 listopada 2008 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się piąta edycja imprezy Poznań Game Arena, kierowanej do fanów gier komputerowych - o atrakcjach oczekujących na osoby, które zdecydują się wybrać do Poznania informowaliśmy w tekście Poznań Game Arena 2008 już w najbliższy weekend (szczegóły).

Teraz firma Creative Labs zaprezentowała kolejny argument zachęcający do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Odwiedzając jej stoisko osoby powyżej 18 roku życia będą mogły wygrać samochód Citroen C1. W opinii przedstawicieli firmy jest to najbardziej wartościowa nagroda w historii polskiego e-sportu.

Poznań Game Arena 2009: Creative funduje Citroena C1

Odwiedzając stoisko firmy Creative Labs będzie można wygrać Citroena C1

Creative Labs zaprezentuje między innymi karty dźwiękowe z serii Sound Blaster X-Fi Titanium. Aby wziąć udział w rywalizacji o samochód należy w pierwszym lub drugim dniu imprezy odwiedzić stoisko tej firmy i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Co godzinę będzie losowana osoba, która zostanie zaproszona do niedzielnego turnieju z udziałem dwunastu finalistów. Regulamin turnieju będzie dostępny na stoisku oraz na stronie internetowej PGA 2008.

Łukasz Pilarczyk, product manager w firmie Creative Labs, komentując wydarzenie powiedział: "Na turniej przygotowujemy specjalną grę, w której szanse na wygranie będą mieli nie tylko najlepsi polscy gracze, ale wszyscy fani elektronicznej rozgrywki".