Prałat Mobile - piekielnie dobra oferta prosto od... księdza

Jak doniosła dziś Rzeczpospolita, ks. Henryk Jankowski planuje uruchomić... własną sieć telefonii komórkowej. Na rynek wejdzie ona już podczas wakacji, jej abonentami będą początkowo pracownicy i współpracownicy Instytutu Księdza Prałata Henryka Jankowskiego.

Ceny połączeń mają być podobne do tych, które oferuje konkurencja, a liczba abonentów nie powinna przekroczyć kilku tysięcy. Zestawy startowe i karty doładowujące będzie można kupić przez Internet, w Instytucie oraz w kawiarnio-księgarniach. Nominały kart to 10, 20, 50, 100 i 150 złotych.

Oprócz nich mają się pojawić telefony z wizerunkiem ks. Jankowskiego. Nie można wykluczyć - choć to jedynie spekulacja - że w przyszłości pojawią się też komórki Samsunga badające cykle płodności zgodnie z nauką Kościoła.

Sam ks. Jankowski otrzyma złoty numer jako pierwszy abonent sieci. W uruchomieniu usługi Instytutowi pomaga MNI Telecom, odpowiedzialna już choćby za sieć Symfonia.

Jak donosi Rzeczpospolita, Prałat Mobile umożliwi zamawianie SMS-em cytatów z Biblii i informacji o mszach ks. Jankowskiego.

Warto zajrzeć: "Prałat Mobile, czyli telefonia ks. Jankowskiego"