Prasowy poszukiwacz

DigitalConvergence.com wprowadza nowe narzędzie 'Kat' Wand, usprawniające przeglądanie zasobów Internetu - głównie artykułów prasowych.

Firma DigitalConvergence.com zaprezentowała nowy program 'Kat' Wand, który ma wspomagać wyszukiwanie i przeglądanie publikowanych w sieci artykułów prasowych. Program Kat wyszukuje nagłówki, w których występują podane przez użytkownika słowa klucze i generuje z nich listę - każdy znaleziony nagłówek figuruje jako baner z hiperłączem do pełnego tekstu artykułu.

DigitalConvergence ma zamiar zaimplementować swoje rozwiązanie także w urządzeniach przenośnych. Plan przewiduje połączenie możliwości programu Kat z technologią rozpoznawania mowy. Takie rozwiązanie pozwoli na łatwy i szybki dostęp do zasobów Internetu, także za pomocą urządzeń wykorzystujących protokół WAP.

Firma planuje też wprowadzić na rynek produkt o nazwie FastFrog, który ma za zadanie ułatwiać dokonywanie zakupów w sieci. Zadaniem programu będzie wyszukiwanie sklepów, w których dostępne są interesujące użytkownika produkty, dzięki czemu łatwo będzie można porównać konkurencyjne oferty i wybrać najkorzystniejszą z nich.


Zobacz również