Prawdziwa gratka dla fanów „Pogromców duchów” – będzie kolejna produkcja! Czego możemy się spodziewać?

Tym razem „Ghostbusters” otrzymają całkiem nową odsłonę. Znamy pierwsze szczegóły.

Fot. Sony Pictures/Ghostbusters.com

Kultowy film „Ghostbusters” z 1984 roku niebawem doczeka się wersji animowanej, w dodatku w odcinkach. Serial zostanie wyprodukowany przez Netflix. O nowej produkcji nawiązującej do oryginału sprzed 38 lat poinformowano podczas wirtualnego eventu Geeked Week, przy okazji Ghostbusters Day. Co wiemy o tym serialu?

Animowani „Pogromcy duchów” – kto za tym stoi?

W opublikowanej przez Netflix zapowiedzi padły dwa nazwiska. Realizacją nowej produkcji ma zająć się Jason Reitman, którego znamy już z produkcji „Pogromcy duchów. Dziedzictwo”. Warto dodać, że Jason Reitman to syn Ivana Reitmana, reżysera pierwszej, oryginalnej wersji filmu.

Zobacz również:

  • HBO Max - lipiec 2022. Jakie filmy i seriale warto zobaczyć?

Poznaliśmy też drugą postać stojącą za animacją „Pogromców duchów” – to reżyser Gil Kenan. Muszę przyznać, że dorobek tych twórców brzmi jak obietnica dobrego serialu – czy miałam rację, dowiemy się być może już niebawem.

Prawdziwa gratka dla fanów „Pogromców duchów” – będzie kolejna produkcja! Czego możemy się spodziewać?

Źródło: Twitter/Netflix Geeked

Prawdziwa gratka dla fanów „Pogromców duchów” – będzie kolejna produkcja! Czego możemy się spodziewać?

Źródło: Twitter/Sony Pictures Animation

„Ghostbusters” jako serial animowany – kiedy premiera?

Niestety, jak dotąd nie podano żadnych szczegółów dotyczących daty premiery. Z całą pewnością możemy jednak spodziewać się, że serial dostępny będzie na platformie Netflix.

Przypomnijmy, że premiera oryginału „Ghostbusters” miała miejsce w roku 1984. Pięć lat później fani doczekali się kontynuacji, która wypadła niemal tak dobrze, jak pierwsza część.

Kolejna wersja „Ghostbusters. Pogromcy duchów” z 2016 r. nie podzieliła sukcesu filmów wyprodukowanych w latach 80-tych, jednak już w 2021 r. mogliśmy obejrzeć „Ghostbusters: Afterlife”.

Twórcy tej ostatniej wersji teraz zmierzą się z animacją – jestem bardzo ciekawa, czy nowy format „Pogromców duchów” przypadnie fanom do gustu, czy może serial podzieli los wersji z 2016 r., która szybko zgromadziła tylu fanów, co krytyków.

Sprawdź też: Jurassic World: Dominion – co dalej z serią? Będzie kolejna część? Reżyser odpowiada


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: