Prawie jak Warcraft 3 i całkiem za darmo. World of Battles: Morningstar w fazie beta

Twórcy World of Battles: Morningstar zapowiadają rozgrywkę podobną do Warcrafta 3. Bezpłatny RTS pojawi się już niedługo - właśnie ruszają otwarte betatesty.

World of Battles: Morningstar. Bezpłatny RTS, który spodoba się fanom Warcrafta.

Polecamy:

Jeśli podoba ci się Warcraft 3 i nie lubisz płacić za gry, wypróbuj nową strategię RTS - World of Battles: Morningstar. Rozpoczęły się otwarte testy gry, która według twórców, będzie połączeniem strategii czasu rzeczywistego z grą akcją i klimatem jak ze stołów do gier bitewnych.

World of Battles: Morningstar oferuje 9 grywalnych ras (są to: elfy, krasnoludy, rycerze, nieumarli, mroczne elfy, orki, barbarzyńcy, bestie i amazonki) i mnóstwo jednostek, które pojawiają się wraz z rozwojem twojego królestwa. Gameplay skupia się wokół rozwoju siły militarnej. Każdy z graczy może prowadzić do boju wojska złożone z 10 armii po maksymalnie 16 jednostek każda. Do wyboru mamy piechotę, kawalerię i łuczników, a jednostki specjalne (zależne od wybranej rasy).

Zobacz również:

  • Steam przeszedl lifting. Oto, co się zmieniło

Choć gra jest w pełni darmowa, istnieją pewne dodatki, za które będziesz mógł zapłacić. Chodzi tu głównie o "gemy", czyli walutę, za którą gracz może powiększyć swoją armię i dokupić lepsze uzbrojenie. Wirtualne pieniądze można też zdobyć, wypełniając zadania w grze, co jest trochę wolniejsze, ale przynosi z pewnością więcej satysfakcji.

World of Battles: Morningstar - zapisy do otwartej bety rozpoczęły się w czwartek.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: