Prawnik Jack Thompson o premierze GTA IV

Cóż, było do przewidzenia, że ten samotny bojownik o sprawiedliwość w końcu dowie się o nadchodzącej premierze gry Grand Theft Auto IV. Jack Thompson, bo o nim mowa, zamierza maksymalnie utrudnić firmie Take 2 życie. To jednak chyba niespodzianką nie jest.

Minęło już sporo czasu od kiedy po raz ostatni słyszeliśmy coś o dzielnym prawniku z Florydy. Teraz jednak Jack Thompson musiał zareagować, bowiem firma Take 2 nareszcie ogłosiła datę premiery swojego najnowszego, krwawego dzieła.

Prawnik Jack Thompson o premierze GTA IV

W liście jaki ten słynny bojownik o dobro wystosował do producenta czytamy, że zrobi on wszystko aby "tę symulację morderstwa i przemocy przeciwko dzieciom, policji oraz kobietom" utrzymać z daleka od niewinnych ludzi. W tym celu zawiadomi on "odpowiednie służby w USA, które podejmą stosowne działania i ochronią społeczeństwo przed zepsuciem".

Zobacz również:

  • GTA IV dostępne za półdarmo. Wyjątkowa okazja
  • GTA The Trilogy trafi do Xbox Game Pass i PS Now, ale nie w całości

Trzeba przyznać, że powiało grozą. Nic nie wskazuje jednak, żeby słowa Thompsona miały zostać potraktowane poważnie. Nie jest to już pierwsza sprawa założona przeciwko GTA. Póki co, działania prawnika nie przyniosły żadnych rezultatów. Chciałoby się rzec: "na szczęście".

Premiera GTA IV przewidziana jest na kwiecień tego roku.