Predator Triton 900 - wielofunkcyjny laptop do gier

Smukły notebook gamingowy został wyposażony w najnowszy procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 2080 i 17-calowy wyświetlacz 4K typu IPS z technologią NVIDIA G-SYNC. Wydajność urządzenia zapewnia procesor Intel Core i7 9. generacji, dyski SSD PCIe RAID i do 32 GB pamięci DDR4.

Gamingowa bestia z konwertowalnym ekranem

Laptop został wyposażony w 17-calowy, dotykowy wyświetlacz 4K typu IPS z częstotliwością odświeżania wynoszącą 144 Hz. Ponadto Predator Triton 900 ma dwa zawiasy Ezel Aero Hinge, które wykonane zostały z wykorzystaniem technologii CNC. Zawiasy pozwalają na przełączanie między czterema trybami użytkowania:

  • tryb wyświetlania,
  • tryb Ezel do grania w gry na ekranie dotykowym,
  • tryb laptopa,
  • tryb stand, który zmienia Triton 900 w tablet do grania.

Tryb Ezel pozwala na ustawienie ekranu pod dowolnym kątem a przy tym obraz jest tak samo dobrze widoczny niezależnie od strony, z której na niego patrzymy. Pozwala to na łatwe dostosowanie laptopa do swojego stylu użytkowania.

Predator Triton 900 - wielofunkcyjny laptop do gier

Dwa metalowe wentylatory AeroBlade 3D czwartej generacji i technologia Coolboost utrzymują odpowiednie chłodzenie notebooka podczas wymagających zadań. Ponadto zostały wyposażone w najsmuklejsze metalowe łopatki (zaledwie 0,1 mm grubości) i umożliwiają większy przepływ powietrza, a także zwiększają aerodynamikę. Szybkość wentylatora dostosowuje się do zwiększonego nakładu pracy w zależności od potrzeb systemu. Dodatkowych wrażeń zapewnia technologia Waves Maxx, która wykorzystuje śledzenie ruchu Waves Nx i umożliwia urządzeniu wykorzystanie realistycznego dźwięku przestrzennego 3D.

Zobacz również:

  • Czy można zainstalować macOS na komputerze PC? [PORADNIK]

Dwa porty HDMI 2.0, DisplayPort i USB-C Thunderbolt 3 pozwolą na podłączenie dodatkowych ekranów co sprawi, że razem z laptopem możliwe jest posiadanie czterech wyświetlaczy. Dodatkowym ułatwieniem dla graczy będzie podświetlenie RGB pod każdym klawiszem, przycisk makro i panel z przełączanymi trybami: dotykowy i klawiatury numerycznej. O szybkie łączności i zoptymalizowaną pracę zadbają: Karta sieciowa Killer E3000, karta bezprzewodowa Killer AC 1550 i Killer Control Center 2.0.

Gamingowy notebook jest już dostępny w Polsce w cenie od 19 999 zł.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: