Premiera Ages Beyond Myst

Dziś do sklepów w całej Polsce trafiła najnowsza część popularnej serii gier zlokalizowanych w świecie Myst - Uru: Ages Beyond Myst.

Uru: Ages Beyond Myst to kolejna część bestsellerowej serii gier przygodowych w świecie Myst, której oprawą muzyczną zajął się sam Peter Gabriel. Historia cywilizacji D'ni rozpoczęła się w czasach, gdy zbudowali oni podziemne królestwo na Ziemi - około 10 tysięcy lat temu. Pod powierzchnią naszej planety tętniło życie, a D'ni opracowali technologię zwaną "Sztuką Pisania", aby stworzyć fantastyczne, równoległe światy, zwane "Erami". Dzięki specjalnym "Księgom Połączeń" można było podróżować między "Erami". Pewnego dnia przedstawiciele rasy D'ni stworzyli również połączenie z naszym światem.

Gracz wciela się w poszukiwacza, który na życzenie kapryśnej Yeesha'y – córki Atrusa wyrusza podróż, podczas której odkryje i pozna zaginioną kulturę pradawnej rasy D'ni.

Uru: Ages Beyond Myst już od dziś dostępna jest w naszych sklepach w cenie 119,90 zł. Gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej, ale w pudełku znajdziecie też oryginalną angielską wersja gry.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1766&sys=gry

Próbki dźwiękowe polskich nagrań można pobrać tutaj:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1765&sys=gry

Więcej Informacji o grze:

http://uru.ubi.com

Polska strona serii Myst:

http://myst.cenega.net


Zobacz również