Premiera Beach Life Deluxe

Jak poinformowała firma Cenega Poland, wczoraj do sklepów trafiła specjalna wersja symulacji ekonomicznej pt. Beach Life Deluxe.

Gra zawiera opcje planowania i zarządzania znane z tytułów w stylu Tycoon, ale pozwala również oglądać zachowania ludzi - tak jak w The Sims. Gracz musi budować i prowadzić interesy na swej wyspie, ale jednocześnie reagować na potrzeby poszczególnych gości i obserwować humorystyczne, a czasem nawet niebezpieczne konsekwencje ich poczynań.

Gra oferuje ponad 50 różnych budynków i ośrodków rekraacyjnych, wśród których znalazły się m.in. ośrodki atrakcji wodnych oferujące paralotniarstwo nadmorskie, narty wodne, szybkie łodzie, rowery wodne czy wycieczki statkiem imprezowym. Na brzegu można zorganizować grilla, dyskoteki, zawody w siatkówce lub koncerty. Gracze mogą również budować kluby, restauracje, bary czy też organizować konkursy piękności i mokrego podkoszulka lub imprezy plażowe, które dzięki wbudowanej opcji 'aparatu fotograficznego' z potężnym obiektywem mogą śledzić z bezpiecznego oddalenia.

Beach Life zawiera dwa główne tryby gry - kampanię i tryb wolny. Tryb kampanii to czternaście różnych wyzwań, które stawiane są przed graczem; każde z nich to inne środowisko, warunki pogodowe, typy gości, zagrożenia i cele. W trybie gry wolnej to gracz wybiera wyspę i gra tak, jak ma na to ochotę.

Gra Beach Life Deluxe w pełnej polskiej wersji językowej i ze specjalnymi dodatkami - płytą CD ze ścieżką dźwiękową, zestawem widokówek, kolorową instrukcją i pudełkiem DVD dostępna jest teraz w cenie 79,90zł.


Zobacz również