Premiera Beyond Good & Evil

Jak poinformowała firma Cenega Poland, od dziś we wszystkich większych sklepach z grami komputerowymi zakupić można najnowszą produkcję francuskiego twórcy gier komputerowych - Michela Ancela - Beyond Good & Evil.

Beyond Good & Evil jest przygodową grą akcji, w której wcielamy się w rolę Jade – zawziętej reporterki, niestrudzenie poszukującej prawdy. Jade jest mieszkanką Hillis, pokojowo nastawionej planety, która od wielu lat pozostaje w otwartym konflikcie zbrojnym z bezwzględną rasą obcych.

Mimo nieustających zapewnień rządu o rychłym zakończeniu konfliktu, wojna wciąż pustoszy ojczystą planetę Jade. W związku z tym oraz szeregiem dziwnych wizji, reporterka postanawia poznać prawdę, kryjącą się za propagandowymi oświadczeniami rządu, który najwyraźniej nie ujawnił wszystkich "szczegółów" dotyczących konfliktu. Napotkani członkowie ruchu oporu potwierdzają podejrzenia Jade, która postanawia przyłączyć się do rebeliantów i zdemaskować matactwa rządu.

Gra Beyond Good & Evil została opracowana w pełnej, polskiej wersji językowej i od dziś możecie ją nabyć w sklepach w cenie 119,90 zł.

Demo gry:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1745&sys=gry

Oficjalna strona gry:

http://www.beyondgoodevil.com


Zobacz również