Premiera Block N Load na platformie Steam

Czas zacząć wielkie budowanie i niszczenie! Jagex ogłasza premierę na Steamie wieloosobowej sieciowej strzelanki Block N Load, w której spryt jest tak samo ważny, jak celne oko.

Aby godnie uczcić to wydarzenie, gra staje się od razu częścią darmowego weekendu na Steamie, dzięki czemu gracze posiadający konto na platformie mogą od razu rozpocząć zabawę 5 na 5 w wybuchowej strzelance.

W fazie konstrukcji gracze wybierają postać oraz bloki, które chcieliby użyć w budowaniu idealnej bazy. Każda drużyna potrzebować będzie ogromnej porcji kreatywności, dobrej taktyki i wymyślnej strategii, aby zwalczyć drużynę przeciwników i obronić własną bazę. Block N Load stawia na pomysłowość, dlatego na graczy czekają ciągle zmieniające się areny walki o niezliczonych możliwościach. Dobra strategia to nie wszystko – w zetknięciu ze sprytną drużyną trzeba będzie błyskawicznie reagować na zmiany na polu walki, aby zapobiec klęsce. W Block N Load można budować tunele oraz wieże, torować sobie drogę do bazy wroga bombami, wymyślać zasadzki i stawiać systemy obronne – nie ma żadnych ograniczeń dla fantazji graczy!

Block N Load

Block N Load

– Chcielibyśmy, aby Block N Load było grą wyjątkową, stawiającą w równej mierze na spryt i siłę, w której każdy gracz może na swój sposób przyczynić się do sukcesu drużyny. Nie możemy się doczekać, aż gracze ruszą na bój i uwolnią swoją kreatywność, jednak dzisiejsza premiera Block N Load na Steamie jest dopiero początkiem. Gracze są dla nas najważniejsi i to właśnie dla nich ciągle będziemy pracować nad ulepszaniem gry – przyznaje David Solari, wiceprezydent Block N Load w Jagex.

Block N Load jest dostępne od teraz na Steamie. W pierwszym tygodniu po premierze grę można nabyć z rabatem 15 %. Więcej informacji o grze na oficjalnej stronie.