Premiera Blood Bowl II

CDP.pl, oficjalny dystrybutor gier Focus Home Interactive, ma przyjemność poinformować, że gra Blood Bowl 2 w wydaniu pudełkowym jest już dostępna w sprzedaży.

Blood Bowl II to zderzenie Warhammera i futbolu amerykańskiego, łączące strategię czasu rzeczywistego, humor i przemoc przeniesione ze sławnej gry planszowej wydawnictwa Games Workshop.

Blood Bowl II zachowuje istotę tego, co przyczyniło się do sukcesu pierwszej części gry, i dodaje mnóstwo nowych elementów: niesamowitą grafikę, kampanię opartą na fabule i zdarzeniach losowych, odmienną SI dla każdej z ras, ulepszony realizm, nowe rasy, rozbudowę stadionu, usprawniony tryb sieciowy z zaawansowanym rynkiem transferowym i wiele więcej!

Tryby jedno- i wieloosobowe nigdy nie były tak wypasione. W trybie online przeciwko innym graczom (lub w trybie offline przeciw SI) poprowadź drużynę złożoną z jednej z ośmiu ras ze świata Warhammera (ludzi, orków, krasnoludów, skavenów, wysokich elfów, mrocznych elfów, chaośników i bretończyków), zdobywaj punkty doświadczenia i nabywaj nowe umiejętności. Ale uważaj! Straty poniesione na boisku są nieodwracalne... Zorganizuj mistrzostwa według wybranych parametrów, skorzystaj z nowego rynku transferowego i stwórz drużynę Blood Bowla swoich marzeń!

Cechy gry:

Całkowicie nowy silnik graficzny

Dynamiczna kamera, która sprawia, że mecze Blood Bowl są jeszcze bardziej efektowne

Wciągająca kampania dla pojedynczego gracza, w trakcie której zmierzysz się ze wszystkimi najpotężniejszymi drużynami ze świata Blood Bowl

Nowatorski tryb Multiplayer League, w którym trenerzy z całego świata mogą zarządzać swoimi zespołami i ich stadionami, a następnie prowadzić zespoły do sukcesu

Rynek transferowy, dzięki któremu trenerzy mogą handlować między sobą zawodnikami

Grę można zamówić w sklepie CDP.pl.