Premiera Broken Sword: Anioł Śmierci przełożona na jutro

Ci, którzy we wtorek udali się do sklepów w poszukiwaniu Broken Sword: Anioł Śmierci, z pewnością wyszli z nich nieco rozczarowani. Okazało się, że CD Projekt opóźnił premierę gry i trafi ona na rynek dopiero jutro (piątek).

Premiera Broken Sword: Anioł Śmierci przełożona na jutro

Jak tłumaczy firma: "Powodem opóźnienia premiery jest brak prądu spowodowany wichurami, jaki nastąpił w drukarni przygotowującej opakowania i instrukcje do gry. Za opóźnienie najmocniej przepraszamy."

Broken Sword: Anioł Śmierci to już czwarta odsłona popularnej gry przygodowej.

Główny bohater, George Stobbart, zakochuje się w pięknej blondynce Annie Marii. Niestety, nie dane jest im żyć w spokoju. Kobieta zostaje porwana, a próba jej odnalezienia wciąga George'a w intrygę związaną z pradawnym manuskryptem i tajemniczą substancją MFKZT, której historia sięga czasów starożytnych...

Tytuł zostanie wydany w pełnej polskiej wersji językowej. Swoich głosów udzielą m.in. Borys Szyc (Georgie Stobbard) oraz Magdalena Cielecka (Anna Maria). Dodatkowo, gracze znajdą w pudełku prezent - trzecią część gry Broken Sword - The Sleeping Dragon w polskiej wersji językowej.

Broken Sword: Anioł Śmierci ukaże się 26 stycznia w sugerowanej cenie 99,90 złotych.