Premiera Broken Sword: The Angel of Death przesunięta

Niezbyt dobra wiadomość dla wszystkich oczekujących na kolejną odsłonę przygód George'a Stobbarta, czyli na grę Broken Sword: The Angel of Death.

Premiera Broken Sword: The Angel of Death przesunięta
Firma THQ właśnie podała do wiadomości, że debiut rynkowy programu zostaje przesunięty z 1 sierpnia na 15 września. Dodajmy, że w Polsce omawiana produkcja ukaże się za pośrednictwem firmy CD Projekt. Kiedy? Na razie nie wiadomo.

Broken Sword: The Angel of Death to już czwarta odsłona popularnej gry przygodowej. Tym razem główny bohater - Georgem Stobbartem - zakochuje się w pięknej blondynce Annie Marii.

Kobieta zostaje porwana, a próba jej odnalezienia wciąga George'a w intrygę związaną z pradawnym manuskryptem i tajemniczą substancją MFKZT, której historia sięga czasów starożytnych.

Akcja gry rozpoczyna się w Nowym Jorku, a podczas przygody przenosi gracza na ulice m.in. Stambułu, Watykanu i Phoenix. Oprócz licznych nowych zagadek nie zabraknie również starych znajomych jak chociażby francuskiej dziennikarki Nicole "Nico" Collard, która była partnerką bohatera w poprzednich częściach serii.

Oficjalna strona gry pod tym adresem.