Premiera 'Chessmaster 10th Edition'

Dziś do sklepów na terenie całego kraju trafi symulator szachowy firmy Ubisoft - 'Chessmaster 10th Edition'. Kolejna część legendarnej serii kierowana jest zarówno do szachowych nowicjuszy, jak i wprawionych graczy, a wydana została w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

Jubileuszowa, dziesiąta edycja bestsellerowej serii szachowej 'Chessmaster' to doskonała zabawa i możliwość zdobycia nowych umiejętności. To największy skok jakościowy w historii serii - zarówno pod względem ilości dostępnych opcji, jak i oprawy graficznej. Gracze znający markę 'Chessmaster' znajdą tu nowy interfejs użytkownika, tryb gry sieciowej i opcję nauki w akademii 'Chessmastera', prowadzonej przez mistrza Josha Waitzkina.

'Chessmaster 10th Edition' to jednak nie tylko rozgrywki dla zaawansowanych graczy - możliwość regulacji poziomu trudności pozwoli, bowiem nawet początkującym graczom rozpocząć przygodę z rozgrywkami szachowymi. W grze znajdziemy także wiele różnorodnych zestawów szachów, a w miarę rozwijania się zdolności gracza, program sam podpowie, z jak zaawansowanym przeciwnikiem komputerowym powinien on stawać do walki.

Strona oficjalna

Wersja demonstracyjna


Zobacz również