Premiera Command & Conquer 3 w warszawskim Multikinie

Miniony weekend należał do Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium. Wszyscy, którzy od dawna oczekiwali premiery gry, wreszcie otrzymali możliwość by ją zakupić. Wejście tytułu na polski rynek uświetniła impreza w warszawskim Multikinie.

Premiera Command & Conquer 3 w warszawskim Multikinie

Każdy, kto w sobotę odwiedził Multikino na warszawskim Ursynowie, zaraz po wejściu trafiał na ogromne plakaty z Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium i czerwony dywan prowadzący na pokaz. Już wtedy widać było, że będzie bardzo ciekawie.

Electronic Arts jak zawsze nie zawiodło i wynajęło całą salę kinową. W środku odbywała się właściwa impreza: liczne prezentacje gry (historia serii, pokaz trybu single i multiplayer, taktyki) oraz otwarty turniej LAN. Całość prowadzona była przy udziale znanego fanom gry Tomka Tinca.

Premiera Command & Conquer 3 w warszawskim Multikinie

Korzystając z okazji, udało się nam się na chwilę złapać jednego z przedstawicieli EA. Nie omieszkaliśmy zadać mu kilku bardzo niewygodnych pytań... Jesteście ciekawi jakich? Obejrzyjcie nadchodzący odcinek GS Games Show (czwartek, 12 kwietnia) a dowiecie się wszystkiego.

Kolejne prezentacje planowane są 14 (Poznań) i 21 (Gdańsk) kwietnia. Wpadnijcie, warto. Więcej informacji o grze znajdziecie pod tym adresem.