Premiera Company of Heroes: Kompania Braci już w piątek

Już jutro odbędzie się polska premiera długo oczekiwanej gry strategicznej Company of Heroes: Kompania Braci. Tytuł wywołał wśród zachodnich graczy i dziennikarzy prawdziwą burzę - większość magazynów daje mu niemal najwyższą możliwą notę!

Premiera Company of Heroes: Kompania Braci już w piątek
Kompania Braci to gra strategiczna, której akcja osadzona jest w realiach II Wojny Światowej. Fabuła toczy się wokół Kompanii Able i jej losów od desantu w Normandii, po walki w głębi Europy.

Kampania singleplayer przedstawia wszystkie najważniejsze wydarzenia, jakie miały miejsce na froncie zachodnim. Rozbudowany multiplayer umożliwi zaś sprawdzenie talentu strategicznego w rywalizacji z innymi graczami.

Za przygotowanie produkcji odpowiedzialni są twórcy takich tytułów jak Homeworld czy Warhammer 40,000: Dawn of War. Możecie się spodziewać, że nie zabraknie ani widowiskowych scen walki, ani pełnego napięcia planowania kolejnych posunięć.

Zarówno modele żołnierzy jak i teren walki zostały odwzorowane w najdrobniejszych szczegółach. Można zniszczyć niemal każdy obiekt i element otoczenia - drzewa, płoty czy nawet domy! Wszystko to za sprawą zaawansowanego silnika graficznego Essence Engine.

Company of Heroes: Kompania Braci została wydana w polskiej kinowej wersji językowej. Sugerowana cena detaliczna to 99,90 PLN.

Oficjalna strona pod tym adresem.