Premiera Dark Messiah of Might and Magic znów opóźniona

Wszyscy, którzy czekają na polską premierę Dark Messiah of Might and Magic mają powody do złości. Termin, w którym gra miała trafić do sklepów był już kilkakrotnie przekładany. Tym razem jednak przesunięcie sięgnęło granic absurdu - tytuł trafi na półki sklepowe dopiero 23 stycznia 2007 roku!

Jak poinformował CD Projekt, za opóźnienie odpowiada Ubisoft. Firma dostarczyła polskiemu dystrybutorowi wersję pozbawioną możliwości zabawy w trybie multiplayer. Usunięcie usterki zajęłoby zbyt dużo czasu, aby utrzymać premierę DMMM w okresie przedświątecznym.

Przypomnijmy, że w skład polskiego wydania wejdą: Dark Messiah of Might and Magic w czterech wersjach językowych do wyboru (polska kinowa, oryginalna angielska oraz czeska i węgierska), dodatkowa płyta zawierająca film "Making of" ukazujący kulisy powstawania Dark Messiah i ścieżki dźwiękowej gry, obszerny 64-stronicowy poradnik oraz mapa lokacji do trybu rozgrywki wieloosobowej.

Co ważne, produkt wydany zostanie w wersji oznaczonej na zachodzie symbolem "edycja kolekcjonerka". Oznacza to dodatkową postać do trybu multiplayer i cztery nowe bronie w trybie dla pojedynczego gracza.

Dark Messiah of Might and Magic zostanie wydana 23 stycznia 2007 roku (mamy nadzieję!), w sugerowanej cenie 99,90 złotych.

Więcej informacji pod tym adresem.