Premiera Dark Messiah of Might and Magic znów opóźniona

Wszyscy, którzy czekają na polską premierę Dark Messiah of Might and Magic mają powody do złości. Termin, w którym gra miała trafić do sklepów był już kilkakrotnie przekładany. Tym razem jednak przesunięcie sięgnęło granic absurdu - tytuł trafi na półki sklepowe dopiero 23 stycznia 2007 roku!

Premiera Dark Messiah of Might and Magic znów opóźniona
Jak poinformował CD Projekt, za opóźnienie odpowiada Ubisoft. Firma dostarczyła polskiemu dystrybutorowi wersję pozbawioną możliwości zabawy w trybie multiplayer. Usunięcie usterki zajęłoby zbyt dużo czasu, aby utrzymać premierę DMMM w okresie przedświątecznym.

Przypomnijmy, że w skład polskiego wydania wejdą: Dark Messiah of Might and Magic w czterech wersjach językowych do wyboru (polska kinowa, oryginalna angielska oraz czeska i węgierska), dodatkowa płyta zawierająca film "Making of" ukazujący kulisy powstawania Dark Messiah i ścieżki dźwiękowej gry, obszerny 64-stronicowy poradnik oraz mapa lokacji do trybu rozgrywki wieloosobowej.

Co ważne, produkt wydany zostanie w wersji oznaczonej na zachodzie symbolem "edycja kolekcjonerka". Oznacza to dodatkową postać do trybu multiplayer i cztery nowe bronie w trybie dla pojedynczego gracza.

Dark Messiah of Might and Magic zostanie wydana 23 stycznia 2007 roku (mamy nadzieję!), w sugerowanej cenie 99,90 złotych.

Więcej informacji pod tym adresem.