Premiera Duke Nukem Forever opóźniona. Po raz ostatni?

Firma Gearbox Software poinformowała o przesunięciu daty oficjalnej premiery Duke Nukem Forever. Nowa część legendarnej gry FPS pojawi się 10 czerwca. Chyba.

Link do powyższego filmu miał zawierać "specjalną wiadomość" od prezesa Gearbox Software. Rzeczywiście, Randy Pitchford z wielkim entuzjazmem mówił o nadchodzącym Księciu, ale dopiero zabawna końcówka wyjaśniła, że wiadomość nie jest wcale tak miła.

Premiera gry Duke Nukem Forever została przesunięta na 10 czerwca 2011 r., a rozczarowanie samego Pitchforda to niezła ilustracja uczuć graczy, którzy czekają na Księcia strzelanek od trzynastu lat!

Zobacz również:

  • Gearbox Software i 2K Games tworzą ostatnią wspólną grę?

Czy ktoś jeszcze czeka na Duke Nukem Forever?

Gracze pozytywnie zareagowali na najnowsze wideo. Wielu docenia, że nowy producent Duke Nukem informuje o wszystkich przesunięciach w pracy nad tytułem. Z drugiej strony, może po prostu DNF nie jest już tak elektryzujący jak kiedyś? Redaktor "Gamasutry" L. Alexander pisał na Twitterze, że chciałby spotkać kogoś, kto naprawdę ekscytuje się nowym Dukem. "Nie mogę uwierzyć, że kogoś to jeszcze obchodzi" - żartował.

Czy ktoś z Was czeka na Duke Nukem Forever? Jeśli tak, zapiszcie sobie datę: 10 czerwca i nie poddawajcie się, choćby Gearbox znów chciał ją przesunąć.