Premiera Duke Nukem Forever w 2008 roku?

W Internecie pojawiły się plotki, jakoby długo oczekiwany Duke Nukem Forever miał trafić do rąk graczy w roku 2008. Na razie jednak są to informacje bardzo nieoficjalne. Niemniej jednak...

Fani popularnego "księcia" powoli zaczęli już chyba tracić nadzieję. O grze mówi się bowiem od bardzo dawna a postępu w jej produkcji od dłuższego czasu nie żadnego widać. To jednak zdaniem serwisu GameGuru ma się w najbliższym czasie zmienić.

Informacje o nadchodzącej premierze pochodzą z nieoficjalnego, ale podobno pewnego, źródła. Duke Nukem Forever jest podobno na bardzo zaawansowanym etapie produkcji i bardzo możliwe, że trafi na sklepowe półki już w 2008 roku. Trzeba przyznać, że byłaby to prawdziwa sensacja i niemałe zaskoczenie dla fanów serii.

Podobno w nowej odsłonie przygód "księcia", znajdziemy wiele elementów z poprzednich części gry. Co więcej, planowane jest wypuszczenie tytułu również na konsole. Ma być to zapowiedziane na jednej z wielkich przyszłorocznych imprez poświęconych grom komputerowym.

Bardzo jesteśmy ciekawi czy te informacje znajdą swoje potwierdzenie w rzeczywistości. Prawdopodobnie na wiele z tych internetowych doniesień w najbliższym czasie odpowie producent gry. Czekamy z niecierpliwością.