Premiera ETHERIUM w serii Gamebook

CDP.pl ma ogromny zaszczyt poinformować wszystkich fanów strategii czasu rzeczywistego o kojenej premierze w serii GAMEBOOK. Dziś ma miejsce polska premiera Etherium, osadzonego w uniwersum science-fiction RTS-a, w którym trzy fakcje walczą o tajemniczy i rzadki surowiec.

Każda z trzech frakcji ma swoje własne atuty i wady, jak i różne opcje taktyczne - od radaru, przez kontrolę klimatu, na planetarnym bombardowaniu skończywszy. Wypracuj swoją własną strategię, powal swoich wrogów na kolana ostrzeliwując z powierzchni planety ich statek-matkę, albo szybko i bezlitośnie zniszcz ich kolonie. W trybie wieloosobowym współpracuj albo rywalizuj w rozgrywkach dla maksymalnie czterech graczy.

Wydobywaj surowce, rozwijaj swoją bazę i obierz kontrolę nad piechotą, czołgami, samolotami i gigantycznymi kolosami wojny, aby stawić czoła nie tylko swoim wrogom, ale także anomaliom pogodowym czy tajemniczym frakcjom pobocznym w tej innowacyjnej i rozbudowanej strategii. W jednoosobowym trybie Podboju będziesz mógł opracować najnowsze technologie i skolonizować nawet najdalsze zakątki wszechświata, a także zebrać potężną flotę.

https://www.youtube.com/watch?v=UyAVF2O915M

Najważniejsze cechy Etherium:

3 odmienne imperia, z różnymi jednostkami i specjalnymi umiejętnościami

dynamiczna kampania, w której każda decyzja się liczy

zmienna pogoda, która bezpośrednio wpływa na rozgrywkę

wymagający tryb wieloosobowy, w którym rywalizować może do czterech graczy jednocześnie.

GAMEBOOK Etherium jest dostępny w sklepach na terenie całego kraju w spodziewanej cenie detalicznej 39,99 zł.