Premiera Frontline Command

Jak poinformowała Cenega, do sklepów w całej Polsce trafiła już ciekawie zapowiadająca się strategia czasu rzeczywistego pt. World War II: Frontline Command.

World War II: Frontline Command oferuje kampanię składającą się 25 misji w trybie gry pojedynczej, którą otwiera misja lądowania w Normandii, a kończy zdobycie Orlego Gniazda – kwatery Hitlera w Berchtesgaden. Gra została zrealizowana w pełnym 3D - teren po którym poruszają się nasze jednostki ulega deformacji, a budynki znajdujące się na mapach ulegają zniszczeniu. W czasie walk Niemcy wykorzystywać będą jednostki specjalne i eksperymentalny sprzęt - wunderwaffe.

W grze zastosowano tzw. system "linii frontu", który zapewnia podczas rozgrywki realistyczny zasięg widzenia jednostek oraz wiernie odtworzone elementy morale żołnierzy. W trybie gry wieloosobowej w rozgrywce może brać udział do 8 graczy jednocześnie.

World War II: Frontline Command została wydana w polskiej wersji językowej i jest dostępna w edycji standardowej oraz Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej z dodatkami - pudełkiem DVD, etui na płyty oraz plakatem.

Więcej informacji:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=741