Premiera Full Spectrum Warrior!

Do sklepów w całej Polsce trafiła dziś ciekawie zapowiadająca się gra akcji pt. 'Full Spectrum Warrior'.

'Full Spectrum Warrior' powstała w oparciu o program szkoleniowym, stworzony specjalnie na potrzeby armii amerykańskiej. Gra zyskała też rekomendację Fundacji GROM, skupiającej żołnierzy, którzy służyli w najsłynniejszej polskiej jednostce specjalnej. Fabuła Full Spectrum Warrior przenosi nas do Zakistanu - fikcyjnej byłej republiki radzieckiej, która po upadku ZSRR dotknięta została wojną domową. Obejmując dowództwo nad dwoma 4-osobowymi oddziałami żołnierzy amerykańskiej piechoty (Alpha i Bravo), bierzemy udział w misji, której celem jest przywrócenie porządku w Zakistanie.

Przypominamy równocześnie, że każdy, kto kupi grę, będzie miał możliwość wygrać udział w obozie szkoleniowym z żołnierzami jednostki specjalnej GROM. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie producenta.

Gra 'Full Spectrum Warrior' została wydana na 3 CD w wersji dwujęzycznej. W praktyce będzie to polegało na tym, że przy instalacji gry będziemy mieli możliwość dokonania wyboru pomiędzy angielską, a polską kinową wersją językową. Gra kosztuje 99,90 zł.


Zobacz również