Premiera Galaxy S21 FE opóźniona aż do 11 stycznia!

Według najnowszych doniesień, niepewna i długo wyczekiwana premiera Galaxy S21 FE w końcu się odbędzie. Co warto jednak nadmienić, została ona opóźniona do stycznia przyszłego roku.

Źródło: @OnLeaks x Voice

W zeszłym tygodniu informowaliśmy, że Galaxy S21 FE prawdopodobnie zostanie wydany w styczniu 2021 roku. Od tego czasu pojawiło się kilka kolejnych raportów, głównie za pośrednictwem Twittera, które sugerowały znacznie wcześniejszy termin premiery nadchodzącego następcy linii Fan Edition. Tym razem dostaliśmy kolejną - i znowu zupełnie odmienną - informację na ten temat.

Według znanego leakstera, Jona Prossera, premiera Galaxy S21 FE została opóźniona do stycznia, a dokładniej do 11 stycznia 2022 roku.

Zobacz również:

  • Smartfony w promocji - sprawdź najlepsze okazje! [6.12.2021]
  • Samsung Galaxy S21 FE - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [06.12.2021]
  • Ranking smartfonów do 1500 zł [Edycja 2021]

Do tej pory wszystko wskazywało na to, że Samsung chciał pierwotnie wprowadzić Galaxy S21 FE na rynek w październiku. Niestety, patrząc na ostatnie i dość kontrowersyjne ruchy ze strony firmy (odwołanie Galaxy Unpacked, usuwanie stron wsparcia dla Galaxy S21 FE), można śmiało zakładać, że smartfon ten nie zostanie zaprezentowany w tym miesiącu.

Z nieznanych powodów - choć mogą być one związane z globalnym niedoborem półprzewodników - los Galaxy S21 FE był mocno ważony przez Samsunga na przestrzeni ostatnich miesięcy. Jak się jednak ostatecznie okazuje, fani smartfonów spod linii Fan Edition mogą spać spokojnie. Jej najnowszy przedstawiciel prawdopodobnie uniknął całkowitego anulowania, ale jednocześnie został opóźniony do 11 stycznia.

Jeśli to prawda, styczeń będzie dość interesującym miesiącem - to właśnie wtedy spodziewamy się premiery najnowszych flagowców Samsunga z serii Galaxy S22. W celu zwrócenia uwagi potencjalnych klientów na Galaxy S21 FE, ten będzie musiał zostać wydany w zabójczo niskiej cenie, w przeciwnym razie może zostać łatwo zapomniany.