Premiera Gears of War ujawniona

Gigant z Redmond ogłosił premierę najnowszego arcydzieła ze studia Epic Games - Gears of War. Gra zadebiutuje na rynku kilka dni przed premierą najnowszej maszynki firmy Sony - PlayStation 3. Cóż, widać, że wojenna kampania marketingowa weszła właśnie w kolejną fazę...

Premiera Gears of War ujawniona
W ubiegłym tygodniu Mark Rein z Epic Games ujawnił, że już wkrótce zostanie ogłoszona niezwykle ważna nowina związana z debiutanckim programem jego firmy.

Tak też się stało - pojawiła się informacja, że Gears of War zadebiutuje na amerykańskim rynku 12 listopada bieżącego roku. 17 listopada, czyli w dniu premiery konsoli PlayStation 3, tytuł trafi na rynek europejski.

Shooter pojawi się w dwóch wydaniach. Pierwsze z nich będzie edycją standardową, w cenie 59.99 USD. Drugie przeznaczone będzie dla kolekcjonerów - płacąc 69.99 USD otrzymają grę w metalowym pudełku, album z artworkami i bonusową płytę DVD z materiałami na temat powstawania gry.

Przypomnijmy, że Gears of War ma być grą TPP z elementami akcji i horroru. Program będzie wykorzystywać technologię Unreal Engine 3 co sprawi, że rozgrywka będzie niezwykle dynamiczna.

Więcej informacji o tytule na jego oficjalnej stronie.