Premiera Hellgate: London w Halloween

Ostatnio firma Electronic Arts oraz Namco Bandai Games America wydały oświadczenie prasowe, zapowiadając premierę gry Hellgate: London. Ma ona mieć miejsce w Ameryce 31 października. W Europie tytuł zobaczymy dwa dni później, czyli 2 listopada. Gra dostępna będzie jedynie na PC.

Hellgate: London jest bardzo nowatorską produkcją. Łączy ona w sobie elementy zawiłej fabuły rodem z RPG'ów wraz z szybką akcją typową dla FPS'ów.

Jak twierdzą twórcy, tak późna data premiery gry spowodowana jest jej niezwykłą jakością. Miesiące tworzenia tego tytułu oraz dziesiątki dni beta-testów spowodowały wydłużenie się czasu produkcji. W zamian za to gracze otrzymać mają prawdziwe arcydzieło.

Gra ta zaskoczyć ma nas wieloma niespodziankami. Dynamicznie tworzone poziomy, przedmioty, przeciwnicy czy nawet wydarzenia w świecie gry, to tylko niektóre z nich. Dodatkowo czekają na nas umiejętności, czary oraz wygląd postaci, idealnie dostosowane do naszych potrzeb. Ogromna zmienność wyglądu pozwoli graczom na stworzenie naprawdę unikatowego bohatera.

W grze ma być dostępna zarówno opcja sinlge jak i multiplayer. Dla graczy preferujących grupową zabawę, autorzy przygotowali jeszcze więcej atrakcji. Mają to być dodatkowe bronie, przeciwnicy, questy oraz nowe klasy postaci.

Gra zapowiada się naprawdę ciekawie i fani gatunku z pewnością będą czekać na premierę z niecierpliwością. Póki co teraz zapraszamy na oficjalną stronę gry.