Premiera Homeworld 2 !

Do sklepów w całej Polsce trafiła wreszcie niecierpliwie oczekiwana kontynuacja znakomitej, epickiej strategii kosmicznej pt. Homeworld 2.

Gra została wydana w pełnej polskiej wersji językowej przez firmę Cenega Poland. Homeworld 2 to powrót znakomitej, kosmicznej gry strategicznej. Prócz niezwykle wciągającej kampanii jednoosobowej, w grze znaleźć można również opcję gry przez sieć lokalną i Internet dla sześciu graczy. Do tego dodano zaawansowane opcje tworzenia własnych modułów i wsparcie twórców dla prężnie rozwijającej się społeczności fanowskiej Homeworlda.

W kampanii w trybie gry pojedynczej gracze będą mogli ponownie wziąć udział w wydarzeniach kształtujących dzieje Hiigaran, którzy po dotarciu na rodzimą planetę liczyli na koniec udręk i niepokojów. Niestety, na horyzoncie pojawił się nowy, straszny wróg, dysponujący starożytnymi mocami przodków Hiigaran. Akcja drugiej części gry koncentruje się na podróży "statku matki" do najstarszych zakątków galaktyki w poszukiwaniu odpowiedzi na pytania dotyczące powodów wygnania Hiigaran z ich rodzinnej planety. W porównaniu do pierwszej części, gra ma znacznie ulepszoną oprawę graficzną oraz nowe statki i całe floty kosmiczne.

Gra jest już dostępna w sklepach w cenie 139,90 zł, a z naszego serwera FTP możecie pobrać wersję demonstracyjną gry:

Plik do pobrania:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?sys=gry&id=1586

Oficjalna strona gry:

http://homeworld2.sierra.com


Zobacz również