Premiera Huawei P40 już jutro! Sprawdź jak oglądać wydarzenie

Już jutro zadebiutują nowe supersmartfony od Huawei'a. Oglądaj wydarzenie i bądź na bieżąco.

Huawei podobnie, jak inni producenci sprzętu elektronicznego od dłuższego czasu przygotowuje się do prezentacji nowych flagowców na 2020 rok. Modele P40 i P40 Pro zadebiutują 26 marca 2020 roku. To jedna z ostatnich premier flagowych smartfonów w pierwszej połowie tego roku.

Premiera Huawei P40 już jutro! Sprawdź jak oglądać wydarzenie

Ze względu na pandemię koronawirusa Huawei podobnie, jak inni producenci zdecydował się na wydarzenie online. Premiera Huawei P40 streamowana będzie w najpopularniejszych mediach społecznościowych takich, jak YouTube, Twitter czy Facebook 26 marca 2020 roku o godzinie 13:00 GMT (14:00 czasu lokalnego w Polsce).

Nadchodzące modele P40 i P40 Pro będą bezpośrednimi następcami dostępnych w sklepach P30 i P30 Pro. Będą to także pierwsze urządzenia z rodziny Huawei P pozbawione dostępu do usług Google. Zamiast nich Huawei zaoferuje własne rozwiązanie HMS (Huawei Mobile Services).

W zeszłym roku Huawei P30 Pro wniósł fotografię mobilną na zupełnie nowy poziom. Chińczycy znani są z współpracy z firmą Lecia, dzięki której oferują jedne z najlepszych fotosmartfonów na rynku. Również nadchodzące modele z rodziny P40, a w szczególności model P40 Pro zaoferują rewelacyjne aparaty fotograficzne.

Rok temu zdecydowano się na zastosowanie obiektywu RYYB zamiast tradycyjnego RGB. Konsekwencją tych działań było dostarczenie nawet do 40 procent więcej światła do sensora.

W sieci krąży wiele plotek na temat Huawei'a P40. Po raz pierwszy w tym roku mogą zadebiutować nie dwa, a trzy modele - standardowy P40, P40 Pro oaz P40 Pro Plus, który konkurować będzie z Samsungiem Galaxy S20 Ultra.

Wśród nowości pojawi się 120 Hz wyświetlacz OLED, nowy układ Kirin 990 5G wyprodukowany w 7 nm procesie technologicznym oraz pamięć UFS 3.0. Huawei prawdopodobnie zdecyduje się również na zastosowanie nawet 12 GB pamięci operacyjnej.

Mimo tego, że o smartfonach wiemy sporo to producent z pewnością zachował kilka niespodzianek na oficjalną premierę.

Poniżej wideo na YouTube, które pozwoli Ci obejrzeć na żywo premierę Huawei'a P40.

Sprawdź, ile kosztuje Huawei P30 Pro - ostatni flagowiec marki z usługami Google.

Źródło: newoin.net