Premiera 'Joint Operations'

Do sklepów na terenie całego kraju trafiła najnowsza, wieloosobowa gra FPP firmy NovaLogic - 'Joint Operations: Typhoon Rising'. Gra twórców niezapomnianego 'Delta Force: Helikopter w Ogniu' dostępna jest w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

'Joint Operations' to dynamiczna gra akcji, w której gracz ma okazję nie tylko wcielić się w doskonale wyszkolonego żołnierza, ale także latać śmigłowcem, pływać łodziami czy prowadzić wozy opancerzone. Jako, że gra przeznaczona jest przede wszystkim do gry w trybie wieloosobowym, w których będzie mogło brać udział nawet do 150 graczy jednocześnie, w trakcie rozgrywki najważniejsza będzie współpraca w ramach drużyny i dokładne wykonywanie rozkazów. Wysoką jakość oprawy graficznej gry zapewni natomiast ulepszony silnik graficzny wykorzystany w grze 'Delta Force: Helikopter w Ogniu'.

Akcja 'Joint Operations' toczy się w niedalekiej przyszłości na terenie ogarniętej wojną Indonezji. W grze wcielamy się w przedstawiciela służb specjalnych sił sprzymierzonych, walczących z indonezyjskimi rebeliantami. Do dyspozycji graczy oddano 29 różnego rodzaju 'sterowalnych' pojazdów lądowych, morskich i powietrznych, obejmujących m.in. łodzie Mark V, samoloty AH-6 Little Bird i lekkie pojazdy opancerzone typu Stryker. W grze znajdziemy także 39 nowoczesnych rodzajów broni, wśród których nie zabrakło wyrzutni rakiet Singer, karabinu M4 i granatnika M203. Podczas rozgrywki będziemy walczyć na 31 rozległych mapach o różnym ukształtowaniu terenu. Odwzorowano na nich tereny o powierzchni do 50 km kwadratowych, na których będziemy mogli dostrzec przeciwnika nawet z odległości 1 kilometra!

W naszym kraju 'Joint Operations' wydała Cenega, a jej cena została ustalona na 149,90 zł. Zapraszamy do pobrania wersji demonstracyjnych gry:

Dema:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1844&sys=gry

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1999&sys=gry

Więcej informacji o grze:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=790

Strona oficjalna:

http://www.joint-operations.com


Zobacz również