Premiera Lord of Everquest

Do sklepów w Stanach Zjednoczonych trafiła wreszcie niecierpliwie oczekiwana strategia czasu rzeczywistego, osadzona w świecie jednej z najpopularniejszych gier typu MMO – EverQuest.

Jak na RTS-a przystało, podstawowym zadaniem w grze będzie zdobycie panowania nad kontynentem Antonica. Do dyspozycji graczy oddano trzy grywalne frakcje, z których każda posiada zestaw unikalnych jednostek i czarów. Do dyspozycji graczy oddano piętnastu bohaterów (lordów) wyposażonych w specjalne umiejętności i dysponujących potężnymi armiami. W trybie gry pojedynczej w Lords of EverQuest będzie dostępnych 36 map, które, jak zapowiada wydawca gry, powinny w sumie dostarczyć ponad 75 godzin dobrej zabawy. W grze znajdziemy setki różnorodnych rodzajów broni i przedmiotów magicznych, w które będziemy mogli wyposażać część jednostek.

W grze nie zabrakło również trybu przeznaczonego do rozgrywek wieloosobowych, w których za pośrednictwem specjalnych serwerów postawionych przez SOE będzie mogło równocześnie brać udział do 12 graczy jednocześnie. Nie wiemy jeszcze kiedy gra zawita do Polski, na razie jednak proponujemy przetestować ten produkt grając w dostęopne na naszym serwerze FTP dema singleplayer i multiplayer.

Pliki do pobrania:

Demo singleplayer:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1673&sys=gry

Demo multiplayer:

http://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=1674&sys=gry


Zobacz również