Premiera 'Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku' przesunięta

Electronic Arts Polska poinformowało, że premiera gry 'Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku' została przesunięta. Według wcześniejszych zapowiedzi, produkt miał pojawić się na rynku na początku października, harmonogram prac nad tym tytułem został jednak wydłużony, a datę premiery ustalono na listopad tego roku.

Twórcy z EA wzięli sobie do serca uwagi krytyków i konsumentów, którzy mieli okazję zapoznać się z wczesną wersją gry. Oczekiwania wobec 'Medal of Honor: Wojna na Pacyfiku' są ogromne, dlatego zdecydowano się przedłużyć proces tworzenia tej gry - tylko w ten sposób można zagwarantować graczom bardziej dopracowany produkt końcowy.

Najważniejszym z nowych elementów gry będzie system kontroli oddziału. Umożliwi on wydawanie odpowiednich poleceń żołnierzom sterowanym przez sztuczną inteligencję. Dzięki niesamowicie prostej obsłudze, gracz będzie mógł wydawać rozkazy członkom oddziału, aby nacierali na pozycje wroga, wycofywali się lub gromadzili w ustalonym punkcie. Oddział będzie mógł także m.in. prowadzić tzw. ogień zaporowy.

Decyzja o przesunięciu premiery zapadła w trosce o reputację serii 'Medal of Honor', która zdążyła przecież zdobyć ogromne uznanie wśród graczy. Dodatkowy czas na przygotowanie ostatecznej wersji powinien sprawić, że ocena graczy i krytyków na 'Wojnę na Pacyfiku' będzie jeszcze lepsza.


Zobacz również