Premiera Moto Edge S Pro już w ten czwartek!

Już za 3 dni Motorola zaprezentuje swój najnowszy smartfon Moto Edge S Pro.

Źródło: Jonas Leupe / Unsplash

Motorola wprowadziła na rynek globalny smartfony Edge 20 Lite, Edge 20 i Edge 20 Pro. Firma planuje jednak jeszcze jedno wydarzenie na 5 sierpnia, które odbędzie się w Chinach, a na nim zostanie zaprezentowane urządzenie o nazwie Moto Edge S Pro. Motorola nie ujawniła żadnej specyfikacji tego telefonu, ale podejrzewamy, że jest to urządzenie z serii Edge 20 o innej nazwie, przeznaczone na rynek chiński.

Spółka zależna od Lenovo zamieściła ogłoszenie na Weibo, ujawniając, że Moto Edge S Pro będzie miał nowego ambasadora marki. I faktycznie, zauważyliśmy dopisek "moto edge s pro" w sekcji, w której wyświetla się nazwa urządzenia, jakie zostało użyte do wykonania tego postu.

Zobacz również:

  • Android 12. Sprawdź, czy Twój smartfon otrzyma aktualizację [AKTUALIZACJA 14.09.2021]
  • Bezprzewodowe ładowanie aż czterech urządzeń? Motorola zmienia rynek
Źródło: Motorola / Weibo

Źródło: Motorola / Weibo

Motorola Edge S została zaprezentowana w styczniu z chipsetem Snapdragon 870, po czym nastąpiło globalne ogłoszenie, w którym telefon został przemianowany na Moto G100. Podczas gdy seria Edge nie jest bezpośrednim następcą linii G w poprzednich iteracjach, Motorola podnosiła możliwości aparatów fotograficznych swoich nadchodzących telefonów w Chinach.

Edge 20 Pro jest telefonem wyposażonym w Snapdragon 870, tak jak G100, ale może pochwalić się 108 MP sensorem głównym i 8 MP teleobiektywem z 5-krotnym zoomem optycznym (jest też 16 MP ultra szerokokątną kamera), więc czy jest to Edge S Pro? Dowiemy się tego na pewno po zakończeniu czwartkowego eventu.