Premiera Mount & Blade Collection

CDP.pl ma zaszczyt poinformować wszystkich fanów średniowiecznych awantur i wojennej strategii, że właśnie ukazała się na polskim rynku Mount & Blade Collection. W tej rozbudowanej w dodatki wersji gracze odwiedzą XVII-wieczną Polskę, epokę napoleońską, a nawet erę wikingów.

Od pastucha do rycerza. Świat przemierza wiele żądnych przygód młodzieńców‚ którzy gotowi są zaryzykować życiem w walce‚ byle móc się wykazać. Ty jesteś jednym z nich - zaczynasz z lichym koniem i wyposażeniem. Jeśli przetrwasz pierwsze dni‚ to otwiera się przed Tobą morze możliwości.

Premiera Mount & Blade Collection

Mount & Blade - Collection

Zestaw Mount & Blade Collection składa się z poniższych gier i dodatków:

Mount & Blade

Grę zaczynasz od zera. Sam musisz stoczyć pierwsze walki i ujść z nich żywy. Szybko otrzymasz jednak możliwość zwerbowania pierwszych wojów do swojej bandy. W pewnym momencie będziesz mógł wejść do «wielkiej gry». Jeśli będziesz się spisywał, to pewnego dnia możesz wziąć udział w oblężeniu zamku, który... przypadnie w udziale Tobie. Zostaniesz lordem.

Mount & Blade: Warband

Teraz możesz grać w trybie wieloosobowym. Od teraz możesz pokazać, że model walki w grze nie skrywa przed Tobą żadnych tajemnic... albo przekonać się, że tkwiłeś w wielkim błędzie. Walki na dziesiątki graczy, w tym oblężenia, potrafią dostarczyć wiele adrenaliny, szczególnie jeśli wyjdziesz zwycięsko z zaciekłych pojedynków.

Premiera Mount & Blade Collection

Mount & Blade : Warband – Napoleonic Wars

Dodatek ten rozbudowuje tryb sieciowy gry o wojnę napoleońską. Weź udział w ogromnych starciach dla nawet 200 graczy. Zagraj piechotą liniową, kawalerią czy saperami i przekonaj się, jak mogły wyglądać starcia epoki.

Mount & Blade Warband – Viking Conquest*

W tej części wcielisz się w siejącego postrach łupieżcę-wikinga. Dodatek oferuje zarówno tryb jednoosobowy, «piaskownicę», jak i rozgrywki wieloosobowe. W trybie jednoosobowym wcielisz się w jednego z pogańskich watażków, którzy grabią wybrzeże chrześcijańskiej Brytanii. Na swojej drodze spotkasz między innymi 200 historycznych postaci i zwiedzisz 300 lokacji. Nie zabraknie drakkarów, łodzi wikingów, na których będziesz podróżować i walczyć.

Mount & Blade: With Fire & Sword

Oto gra odpowiadająca zawartością Ogniem i Mieczem: Dzikie Pola. Otrzymasz możliwość odwiedzenia XVII-wiecznej Rzeczpospolitej i państw ościennych. Kampania bazowana jest na książce Ogniem i Mieczem Sienkiewicza. Gracz, tak jak w podstawowej wersji, ma swobodę w wyborze strony konfliktu. Wybierać mogą między Rzeczypospolitą, Kozakami, Rosją, Tatarami i Szwecją. Dostępny jest tu ponadto tryb wieloosobowy.

Premiera Mount & Blade Collection

Mount & Blade: With Fire & Sword

*UWAGA: Dodatek Viking Conquest jest dostępny w angielskiej wersji językowej.

Wydanie Zawiera:

- Pudełko DVD 22 mm

- Specjalny Etui n pudełko DVD

- Płytę

- Drukowaną instrukcję do Mount & Blade (60 stron)

- Poradniki (w tym poradnik Sarmaty J. Komudy) na płycie jako pliki PDF

Gra jest dostępna w wersji cyfrowej i pudełkowej w sklepie CDP.pl w cenie 79,99 zł.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: