Premiera Neverwinter Nights!

Najnowsza produkcja firmy Bioware, odpowiedzialnej za powstanie takich tytułów jak Baldur’s Gate czy Icewind Dale wreszcie trafiła do naszych sklepów.

NWN najnowsza gra RPG osadzona w świecie Zapomnianych Krain, została wydana w profesjonalnej polskiej wersji językowej i w przeciwieństwie do zachodniego oryginału pozbawiona jest wielu błędów i niedociągnięć, które nie pozwalały w pełni cieszyć się produktem.

Podstawowe atuty gry to doskonała trójwymiarowa grafika, możliwość rozgrywki sieciowej, w której może uczestniczyć nawet 64 graczy oraz (a może przede wszystkim), łatwy w obsłudze i niezwykle przyjazny edytor. W pudełku z rodzimą wersją gry znajdziecie bonusową płytę, która m.in. zawiera powiększoną instrukcję do gry w formacie PDF, zestaw kilkudziesięciu modów gry zarówno w wersji angielskiej jak i polskiej, 360 MB segmentów (lochy, bagna gorąca dżungla itd.), modele nowych potworów oraz zestaw narzędzi przydatnych w tworzeniu własnych światów.

Wraz z premierą gry ruszył również oficjalny polski serwer umożliwiający sieciową rozgrywkę w NWN. Na serwerze zostaną uruchomione trzy mody: Trial of Spirit Chapter One, Keep on the Borderlands i Pool Of Radiance i jak zapewniają administratorzy serwera nie ma możliwości aby gracze posiadający nielegalną kopię gry, byli w stanie do łączyć się do rozgrywki.

NWN wydana przez CD Projekt kosztuje 129,90 zł i jest sprzedawana w pakiecie, który poza trzema krążkami z grą zawiera obszerną instrukcję, mapę Neverwinter, kartę podręcznej pomocy oraz bonusową płytę, o której pisałem powyżej.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Pentium II 450

128 MB RAM

1,2 GB HDD

16 MB karta graficzna