Premiera PS Vita i pięć gier Ubisoftu

Ubisoft prezentuje pięć gier dedykowanych dla systemu PlayStation Vita. Asphalt: Injection, Dungeon Hunter Alliance, Lumines Electronic Symphony, Michael Jackson The Experience oraz Rayman Origins zmierzają na najnowszy system Sony Computer Entertainment, aby wesprzeć jego premierę w Ameryce Północnej.

Rayman Vita

Rayman Origins - jedna z najbardziej popularnych serii w historii platformowych gier przygodowych pojawi się w wersji na PS Vita z nagradzaną, przewijaną grafiką 2D w wysokiej jakości. Nowa pozycja z Raymanem w roli głównej cechuje się rozległym, dwuwymiarowym polem gry z ponad 60. poziomami, 100 postaciami, 6. unikalnymi krainami i nowymi umiejętnościami pomocnymi przy odblokowywaniu ukrytych poziomów i przejść. Wcielaj się w postać Raymana, Globoxa lub Tinsów w kampanii dla pojedynczego gracza wśród czarującej okolicy Polany Marzeń albo podejmij wyzwanie w Trybie Ducha gdzie gracze walczą o to, który najszybciej ukończy poziom. Rayman Origins zawiera także dotykowe możliwości pozwalające zbierać lumsy, walczyć z wrogami lub też robić zbliżenia, pozwalające doświadczać bogactwa grafiki HD w jeszcze większym wymiarze.

Lumines Electronic Symphony - muzyczna układanka powraca w najnowszej odsłonie, po raz pierwszy od ponad 5 lat. Jest to swoisty powrót legendarnej serii puzzli produkcji Q Entertainment, łączącej pasjonujące układanie elementów, całkowicie nowy silnik grafiki 3D i największe nazwiska w historii muzyki elektronicznej.

Michael Jackson The Experience - legendarne hity Michaela Jacksona z przyjazną dla oka grafiką i dźwiękiem najwyższej jakości we własnych dłoniach. Michael Jackson The Experience dla PS Vita zaprasza graczy na spektakularną, interaktywną podróż przez 15 scen inspirowanych klipami i filmami z udziałem Króla Popu. Stworzona specjalnie na PS Vita, wierna przełomowym i wizjonerskim dokonaniom Michaela Jacksona wprowadza nowy typ rozrywki w grach tanecznych - doświadczenie tak bliskie tańcu jak to tylko możliwe na przenośnej konsoli.

Asphalt: Injection - popularna seria wyścigów arcade wchodzi na przenośną platformę Sony z nowymi, ekskluzywnymi kontrolerami - podwójnymi analogami, żyroskopem i dotykowym tylnym panelem. Dziesięć różnych typów gry przeznaczonych dla trybu kariery z ponad 100 trasami.

Dungeon Hunter Alliance - pierwsza gra akcji RPG dla PS Vita, która potrafi wciągnąć w unikalnej wieloosobowej rozgrywce online. Zmierz się ze światem Gothicusa i jego hordą złowrogich stworów. Graj samotnie lub w drużynach składających się maksymalnie z czterech bohaterów. Sprawdź swoje umiejętności w głównym wątku i rozlicznych pobocznych misjach podczas eksplorowania gotyckiej krainy. Używaj przedniego i tylnego panelu dotykowego aby zmieniać broń, przybliżać i oddalać pole walki, a także rzucać zaklęcia.

Wszystkie wyżej opisane pozycje możesz zobaczyć w "skondensowanym" materiale, przygotowanym specjalnie przez Ubisoft.

Wygląda na to, że Rayman w końcu znalazł swój prawdziwy dom. Gra w przenośnej wersji prezentuje się naprawdę ślicznie, a samo sterowanie wydaje się jeszcze bardziej intuicyjnie aniżeli na konsolach stacjonarnych. A Ty, wypatrzyłeś już swój ulubiony produkt?