Premiera Post Mortem

Do sklepów na terenie całego kraju trafiła dziś gra przygodowa ze studia Microids pt. Post Mortem.

Produkcja twórców nagradzanej wielokrotnie Syberii przeniesie nas w ciche zakątki Paryża, gdzie emerytowany nowojorski detektyw Gus Macpherson, postanawia dożyć swoich ostatnich dni próbując swych sił w sztuce malarskiej. Niestety Gus nie potrafi uciec od swojego prawdziwego zawodu i wkrótce po osiedleniu się we francuskiej stolicy pozwala się wciągnąć w niebezpieczną intrygę.

Podobnie jak w klasycznych książkach opowiadających o perypetiach Filipa Marlowe'a, Gus przyjmuje zlecenie od niezwykle atrakcyjnej kobiety, która pragnie wyjaśnienia zagadki wstrząsających dekapitacji jej siostry i szwagra. Podążając wciąż jeszcze świeżym tropem Macpherson odkrywa przerażający i krwawy spisek pełen tajemnych i starożytnych rytuałów.

Prócz standardowej wersji DVD, wydanej w cenie 79,90 złotych, Post Mortem dostępne jest również w limitowanej edycji kolekcjonerskiej (tylko 500 sztuk!), w której znajdziemy kompletny poradnik w formacie .pdf, ciekawy plakat, koszulkę oraz praktyczne pudełko DVD. Ekskluzywna edycja limitowana kosztuje 99,90 złotych.

Więcej informacji o grze:

Edycja standardowa:http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=661

Edycji kolekcjonerska:http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=715

Strona oficjalna: http://www.postmortem-videogame.com/