Premiera Rayman Origins na PC

Ubisoft ogłosił, że gra Rayman Origins będzie dostępna na PC od 29 marca 2012 roku. Piętnaście lat po premierze pierwszej części przygód Raymana będzie można ponownie zagłębić się w legendarny dwuwymiarowy świat, który podbił serca milionów graczy na całym świecie.

Rayman zostaje wezwany przez Radę Wróżek - musi ocalić Polanę Marzeń przed Wściekłymi Ciemnimkami. W zadaniu tym pomogą mu: najlepszy przyjaciel Globox oraz dwaj przebiegli czarodzieje - Tinsy.

Gracze mają do wyboru przygody Raymana w trybie pojedynczym lub multiplayer, podczas którego w dowolnej chwili do zabawy będą mogły dołączyć nawet trzy osoby, jako Globox lub jeden z dwóch Tinsów. Do dyspozycji jest aż 60 rozbudowanych poziomów, które sprostają wymaganiom graczy w każdym wieku i o każdym stylu gry. Stopniowo można będzie odblokowywać nowe umiejętności i wracać do poprzednich poziomów, by odkrywać nowe, tajemne ścieżki.

Rayman Origins na PC dostępny będzie w sprzedaży detalicznej, sklepach online oraz Ubishop. Każdy, kto złoży przedpremierowe zamówienie otrzyma darmową kopię Rayman 2 do ściągnięcia.


Zobacz również