Premiera Schizm II

Firma LK Avalon poinformowała, że już w przyszłym tygodniu do naszych sklepów trafi kontynuacja popularnej polskiej przygodówki Schizm II Kameleon.

Początkowo data premiery została ustalona na 20 stycznia 2004 r., z niewyjaśnionych jednak przyczyn LK Avalon przesunęła premierę gry na 4 lutego i wygląda na to, że dotrzyma słowa.

Przypomnę tylko, że Schizm II jest grą przygodową, w której wcielamy się w bohatera budzącego się na opuszczonej stacji kosmicznej krążącej wokół nieznanej mu planety. Opuszczając komorę kriogeniczną, nie wie kim jest, ani jak długo w niej przebywał. Podczas rozgrywki jego zadaniem będzie więc znalezienie odpowiedzi na te trudne pytania. Już wkrótce dowiaduje się, że stacja krąży wokół opustoszałej planety Sarpedon, która była niegdyś doskonale prosperującym i zaawansowanym technologicznie światem.

Aby znaleźć odpowiedź na dręczące naszego bohatera pytania i odkryć sens jego egzystencji, gracze muszą odbyć niebezpieczną podróż na powierzchnię planety aby poznać jej historię i mieszkańców. W tej trudnej misji naszemu bohaterowi pomoże technologia 'Kameleon', dzięki której będzie mógł wcielać się w postacie członków różnych plemion i bezpiecznie poznawać nową planetę.

Schizm II: Kamelon oferuje nieliniową rozgrywkę, a jej akcja będzie się toczyć w czterdziestu różnorodnych lokacjach. Gra trafi do sklepów 4 lutego br. w cenie 99,90zł.


Zobacz również