Premiera SiN Episodes: Emergence

Electronic Arts Polska poinformowało o premierze SiN Episodes: Emergence w wersji na PC DVD. W najnowszej grze studia Ritual wcielisz się w postać Johna Blade'a - dowódcy elitarnej jednostki sił bezpieczeństwa HardCorps.

Premiera SiN Episodes: Emergence
Fabularnie SiN Episodes: Emergenc kontynuuje historię znaną z pierwszej części. Od wydarzeń z "jedynki" minęły cztery lata. Niestety wszelkie działania prawne mające na celu postawienie pięknej Elexis oraz jej, wartego miliardy dolarów, imperium SiNTEK przed wymiarem sprawiedliwości zakończyły się fiaskiem.

Blade postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Towarzyszą mu JC - skrywający pewną tajemnicę haker komputerowy, oraz Jessica Canzon, porywcza nowicjuszka, specjalizująca się w łamaniu wszelkiego rodzaju zabezpieczeń.

Gra przeniesie Cię do nieustannie atakowanego przez mutantów miasta Freeport City. Twoja misja polegać będzie na rozprawieniu się z Sinclaire.

SiN Episodes: Emergence jest grą FPP napędzaną efektownym silnikiem graficznym Source. Tytuł oferuje wysoki poziom interakcji, wciągającą fabułę oraz system dynamicznego dostosowywania stopnia trudności do umiejętności gracza.